A minap még csak találgattuk, ami mára hivatalossá vált, íme a Szentmiklósi napok teljes programja:
A Kunszentmiklóson 2016. szeptember 9-11-ig zajló „Szentmiklósi
napok” hivatalos programja a következő:
szeptember 09. péntek
12.00 Testvérvárosi
delegációk fogadása
12.00 Ünnepélyes
zászlófelvonás (Kálvin tér)
15.00 Magyar fafajták
ültetése (Diószegi Ház)
17.00 Ünnepi
megnyitó: Érsekcsanádi Kórus
közreműködésével (református
templom)
18.00 Madaras László
grafikusművész "Lustrum" című kiállítása megnyitja Balogh Mihály szerepel: a gyöngyösi
Berze Nagy János Gimnázium Muzsikus Céh Vegyeskara karvezető: Zeke Katalin
18.45 H.É! Zenekar
koncertje
21.00 Ismerős Arcok
koncert
szeptember 10.
szombat
Kisszínpad Kálvin tér
8.00 Ágyúszó,
huszárbemutató
8.00-13.00 XIV.
Országos Birkafőző Verseny
9.00 -16.00 Herbály
András Betyártanoda bemutató
9.00 Néptánc
Levendula AMT, Kunszentmiklósi Hagyományőrző Néptánc Egyesület és VD ÁMK AMI
növendékei
9.40 RE-Formáció
citerazenekar műsora
11.00 Motoros
felvonulás
11.00 Szappanos Lukács Népdalkör és Vendégei
12.00 Jó ebédhez szól a nóta
15.00 Birkafőző verseny díjátadása „A legszebb konyhakertek
” pályázat díjátadása
16.00-17.00 Magyar
Rózsa műsora
VDÁMK Szabadtéri
színpad
13.30 Soti Dance társastánc bemutató
14.00 Apáca show (ÁMK Nyugdíjas Klub)
14.15 Zumba Brigivel
14.30 Riport egy nyugdíjas klubban (ÁMK Nyugdíjas Klub)
14.45 KAF –SE aerobic és step aerobik bemutató
15.00 Vaga –Banda
nagyprodukció (gólyalábas,
óriásbábos előadás élőzenével)
17.30 -18.40 Bohemian Betyars együttes koncertje
19.00 Dj Gergő Laci
Zoltán Erika koncert
Tűzijáték ZACC koncert
szeptember 11. vasárnap
9.00 Istentisztelet a református templomban
9.30 Szentmise a katolikus templomban
Íjászverseny (Vásár
tér)
11.00 Székely kapu avatás
Sportközpont rendezvényei
(péntek)
19.00 - Bajnoki kosárlabda mérkőzés
(szombat)
8.30 - Műfüves női labdarúgó torna
9.00 - Miklóssy János Emléktorna utánpótlás kosarasok
11.00 - Női felnőtt kézilabda mérkőzés
14.00 - Felnőtt strandkézilabda bemutató
(vasárnap)
09.00 - Búvárbemutató próbamerüléssel
10.00 - KÚSE - Városi úszóverseny díjazással
13.00 - Strandröplabda bajnokság díjazással
15.00 - II. Kunszentmiklósi Lábtenisz Bajnokság díjazással
Egyéb helyszínek
(szombat) 9.00 Kék Hold Zenekar
(uszoda bejáratánál) 9.00 Kovács György és zenekara
(Szent Erzsébet tér) 10.00 Kézen fogva Petőfivel projekt kiállítása
(VD ÁMK) 14.00 Versudvar, verskocsma, versmondás szabadon
(VDÁMK parkoló) 16.00 Parlagfű gyűjtés eredményhirdetése és
tombolasorsolás (Szent Erzsébet tér)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Kérjük Önöket, hogy Felhasználói szabályzatot maradéktalanul tartsák be! Továbbá felhívjuk a figyelmét, hogy a Felhasználói szabályzat megsértése kitiltást von maga után!